Nazywam się Maciej Zieliński i jestem trenerem personalnym.

Treningi personalne prowadzę w siłowni CityFit przy Rondzie ONZ 

Zapraszam Cię do kontaktu.

Treningi personalne prowadzę w siłowni CityFit Rondo ONZ, Warszawa ul. Twarda 18. Zapraszam Cię do kontaktu.

Witaj na mojej stronie

Nazywam się Maciej Zieliński i jestem trenerem personalnym.

 

Kontakt

Witaj na mojej stronie

Nazywam się Maciej Zieliński i jestem trenerem personalnym.

Treningi personalne prowadzę w siłowni CityFit Rondo ONZ, Warszawa ul. Twarda 18. 

70%, a może nawet 80% sukcesu na siłowni to odpowiednie odżywianie. Współpracując ze mną otrzymujesz nie tylko samą dietę, ale PROWADZENIE DIETETYCZNE, tzn, że Twoje postępy są na bieżąco monitorowane przez dietetyka, a Twoja dieta zmienia się w zależności od nich! Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda przykładowy plan dietetyczny - pobierz e-book, który przygotowałem.

 

PRZYKŁADOWA DIETA

DO POBRANIA

Kilka szczegółów dotyczących prowadzenia dietetycznego:

  • plan dietetyczny układany jest przez dietetyka

  • dieta jest spersonalizowana, tzn. układana dla Ciebie i pod Ciebie - uwzględnia wszystkie informacje przekazane przez Ciebie w ankiecie dietetycznej (szczegóły na ten temat znajdziesz w e-booku do pobrania)

  • plan dietetyczny układany jest na miesiąc, po miesiącu dieta jest zmieniana w zależności od postępów; zmieniane są też potrawy, tak aby nie popaść w monotonię, bo przecież DIETA NIE MUSI BYĆ NUDNA!

  • każdy dzień zazwyczaj podzielony jest na 4 posiłki (chyba, że chcesz inaczej), wszystkie posiłki mają podobną ilość kalorii, dlatego można je w dowolny sposób zestawiać ze sobą, co daje duże możliwości w komponowaniu i urozmaicaniu codziennego menu, bo przecież DIETA NIE MUSI BYĆ NUDNA!

  • oprócz planu dietetycznego otrzymujesz też listę zakupową na tydzień oraz dokładne przepisy, jak wykonać zaproponowane potrawy.

Maciej Zieliński

trener personalny

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robię

Mam na imię Maciej i jestem trenerem personalnym. Treningi prowadzę w Warszawie. Więcej informacji na mój temat i opis kwalifikacji znajdziesz w dziale "O mnie"

Wszystkich zainteresowanych współpracą odsyłam do działu "Treningi" oraz do kontaktu  poprzez email  lub  formularz w dziale "Kontakt"

Jeśli zainteresowała Cię moja osoba