Nazywam się Maciej Zieliński i jestem trenerem personalnym.

Treningi personalne prowadzę w siłowni CityFit przy Rondzie ONZ 

Zapraszam Cię do kontaktu.

Treningi personalne prowadzę w siłowni CityFit Rondo ONZ, Warszawa ul. Twarda 18. Zapraszam Cię do kontaktu.

Witaj na mojej stronie

Nazywam się Maciej Zieliński i jestem trenerem personalnym.

 

Kontakt

Witaj na mojej stronie

Nazywam się Maciej Zieliński i jestem trenerem personalnym.

Treningi personalne prowadzę w siłowni CityFit Rondo ONZ, Warszawa ul. Twarda 18. 

To program, który prowadzę wraz z moimi współpracownikami: Pauliną Pieńkowską - dietetykiem - oraz Sergiuszem Dębeckim - psychoterapeutą. Program skierowany jest do osób mających poważne problemy z odchudzaniem. To połączenie psychoterapii, dietetyki i treningu personalnego.

 

 

Odchudzanie zacznij od głowy

W pracy terapeuty specjalizuję się pomocą w takich zaburzeniach jak: kłopoty z motywacją do działania, depresja, brak akceptacji samego siebie, zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, niskie poczucie własnej wartości, kłopoty z odżywianiem, nerwica, stres, lęki, zaburzenia emocjonalne.

W pracy z pacjentem najbardziej cenię sobie indywidualne podejście. Uważam, iż oprócz samej diety, najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych na stałe. Sama w przeszłości zmagałam się z problemem nadwagi i wielokrotnym efektem jojo. Jestem przeciwniczką „diet cud” oraz celebryckiego podejścia do żywienia.

W swojej pracy zawodowej wielokrotnie pracowałem się z osobami mającymi poważne problemy w odchudzaniu, dlatego wiem, jak bardzo jest w takiej sytuacji potrzebna pomoc doświadczonych specjalistów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej n.t naszego programu, tego w jaki sposób pracujemy i pomagamy naszym podopiecznym w rozwiązaniu ich problemów z odchudzaniem, zajrzyj na naszą stronę www.odchudzanieodglowy.pl

Maciej Zieliński

trener personalny

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robię

Mam na imię Maciej i jestem trenerem personalnym. Treningi prowadzę w Warszawie. Więcej informacji na mój temat i opis kwalifikacji znajdziesz w dziale "O mnie"

Wszystkich zainteresowanych współpracą odsyłam do działu "Treningi" oraz do kontaktu  poprzez email  lub  formularz w dziale "Kontakt"

Jeśli zainteresowała Cię moja osoba