Licencja na trenowanieIndywidualny
plan dietetyczny


cena 199 zł
         
          Co otrzymujesz?

1. Po wykupieniu opcji "Indywidualny plan dietetyczny" dostaniesz ode mnie maila ze szczegółową ankietą, zawierającą kilkanaście pytań na temat Twojej osoby - takich jak cel stosowania diety, wiek, wzrost, waga, uczulenia bądź nietolerancje pokarmowe, czego nie lubisz, twój tryb życia, ilość spożywanych posiłków, i inne.

2. Po otrzymaniu od Ciebie odpowiedzi dokonam analizy Twojej osoby i opracuję dla Ciebie plan dietetyczny uwzględniający wszystko to, co opiszesz mi w ankiecie. Ponieważ każdy plan wymaga szczegółowej analizy, jest układany indywidualnie, nie posługuję się w tym żadnymi gotowymi planami - czas oczekiwania na plan dietetyczny wynosi do 7 dni

3. Otrzymasz ode mnie plan ułożony na 4 dni (4 "wersje smakowe" do wyboru). Plan podzielony będzie na ilość produktów przeznaczonych na dany dzień wraz z przykładami posiłków, jakie można z nich komponować.

         
 
       
        
          Co jeszcze otrzymujesz?

Dostajesz ode mnie coś, czego nie znajdziesz w żadnej innej ofercie. Otrzymasz tabelę wartości odżywczych najczęściej stosowanych produktów spożywczych w codziennym życiu. Otrzymasz także instrukcję, w jaki sposób modyfikować dietę według własnych pomysłów. Oznacza to, że nie musisz stale jeść zaproponowanych przeze mnie dań, ale możesz pozwolić sobie puścić wodze fantazji w kuchni, zachowując jednocześnie przepisane kalorie i makroskładniki. To bardzo przydatna funkcja nie tylko w Twojej kuchni, ale również w sytuacji kiedy idziesz na przyjęcie lub do restauracji.       

     
      


          Na ile wystarcza plan?

Sam o tym zdecydujesz - obserwując zmianę swojej sylwetki. Jeśli zauważysz, że twój progres sylwetkowy/siłowy (w przypadku okresu budowania masy mięśniowej) spowolnił bądź się zatrzymał - jest to sygnał, że dietę należy zmodyfikować. Podobnie w okresie odchudzania - jeśli spadek wagi zatrzymał się - należy zmienić plan dietetyczny*.* powodzenie planu dietetycznego związane jest z odpowiednią aktywnością fizyczną

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robię

Mam na imię Maciej i jestem trenerem personalnym. Treningi prowadzę w Warszawie. Więcej informacji na mój temat i opis kwalifikacji znajdziesz w dziale "O mnie"

Wszystkich zainteresowanych współpracą odsyłam do działu "Treningi" oraz do kontaktu  poprzez email  lub  formularz w dziale "Kontakt"

Jeśli zainteresowała Cię moja osoba