Licencja na trenowanieIndywidualny
plan treningowy


cena 199 zł


          Co otrzymujesz?

1. Po wykupieniu opcji "Indywidualny plan treningowy" dostaniesz ode mnie maila ze szczegółową ankietą, zawierającą kilkanaście pytań na temat Twojej osoby - takich jak cel treningowy, wiek, wzrost, waga, dotychczasowy staż, przebyte kontuzje, zalecenia bądź przeciwwskazania lekarskie, i inne. Poproszę Cię także o przesłanie aktualnych zdjęć swojej sylwetki

2. Po otrzymaniu od Ciebie odpowiedzi dokonam analizy Twojej osoby i opracuję dla Ciebie plan treningowy uwzględniający wszystko to, co opiszesz mi w ankiecie. Ponieważ każdy plan wymaga szczegółowej analizy, jest układany indywidualnie, nie posługuję się w tym żadnymi gotowymi planami - czas oczekiwania na plan treningowy wynosi do 7 dni

3. Otrzymasz ode mnie plan podzielony na dni treningowe, ilość i rodzaj ćwiczeń, serii i powtórzeń. Plan będzie ułożony w formie tabeli, którą możesz wydrukować i wpisywać tam swój progres treningowy (ile udało Ci się wykonać powtórzeń i z jakim obciążeniem). Jest to bardzo ważny element monitorujący Twoje postępy na siłowni!

4. Nie zostaniesz zostawiony samemu sobie! Dostaniesz także ode mnie instrukcję, w jaki sposób realizować plan, aby był on najbardziej efektywny i abyś mógł obserwować swój postęp na siłowni.        

         
           Na ile wystarcza plan?

Plan treningowy jest tak ułożony, że możesz się nim posługiwać przez minimum 6 miesięcy, a nawet rok. Zgodnie z zasadą, że dobrego planu treningowego nie należy zbyt szybko zmieniać. Sam zdecydujesz po jakim czasie, zauważając, że Twój progres na siłowni zwolnił lub się zatrzymał, należy plan zmodyfikować lub całkowicie zmienić. Kupując więc ode mnie plan treningowy ponosisz jeden koszt na kilka miesięcy! Nie ponosisz żadnych dodatkowych comiesięcznych opłat za kontynuowanie planu.
    

          Co jeszcze otrzymujesz?

Dostajesz ode mnie coś, czego nie znajdziesz w żadnej innej ofercie. W ciągu 14 dni od otrzymania planu masz prawo zwrócić się do mnie o całkowicie bezpłatną zmianę ćwiczeń, jeśli okaże się, że któregoś ćwiczenia nie potrafisz wykonać poprawnie technicznie, bądź Twoja siłownia nie dysponuje sprzętem niezbędnym do zrealizowania ćwiczenia.
        

      
          A co gdy będziesz potrzebować zmiany?

Jeśli po pewnym czasie zauważysz, że plan należy zmienić, wówczas możesz zgłosić się do mnie ponownie, przesyłając swój plan, a ja na podstawie kolejnej ankiety, uwzględniając dotychczasowy plan treningowy, albo zmodyfikuję obecny, albo ułożę dla Ciebie zupełnie nowy.

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym co robię

Mam na imię Maciej i jestem trenerem personalnym. Treningi prowadzę w Warszawie. Więcej informacji na mój temat i opis kwalifikacji znajdziesz w dziale "O mnie"

Wszystkich zainteresowanych współpracą odsyłam do działu "Treningi" oraz do kontaktu  poprzez email  lub  formularz w dziale "Kontakt"

Jeśli zainteresowała Cię moja osoba